Ubytovanie.

Penzión LIMBA Vám ponúka komfortné ubytovanie v dvojlôžkových, trojlôžkových a štvorlôžkových, útulne zariadených izbách. Každá izba je vybavená LCD TV so satelitným príjmom, WI-FI pripojením zadarmo, sociálnym zariadením, sprchovým kútom a časť izieb je vybavená aj slnečnými balkónmi s dych berúcim výhľadom na okolitú prírodu Nízkych Tatier. Nadýchnite sa čistého horského vzduchu a nechajte sa unášať pocitom voľnosti a bezstarostnosti.

Cenník ubytovania.

Dalšie príplatky:

Príplatok za Silvestrovskú zábavu dospelá osoba: 19,- Eur, Príplatok za Silvestrovskú zábavu dieťa: 14,- Eur, Príplatok za Štedrú večeru dospelá osoba: 17,- Eur, Príplatok za Štedrú večeru dieťa: 8,- Eur, Príplatok za psa: 4,- Eur/noc, Príplatok za detský obed: 2,- Eur/obed, Príplatok za detskú postieľku: 5,- Eur/noc, Miestna daň: 1,- Eur/noc/1 osoba

Reštaurácia & bar.


V priestoroch penziónu sa nachádza reštaurácia ponúkajúca príjemné posedenie. Pre ubytovaných hostí je možnosť si objednať pobyty s raňajkami, polpenziou alebo plnou penziou. Raňajky sú poskytované formou švédskych stolov, obedy a večere sú formou výberu z denného menu. Súčasťou reštaurácie je aj denný bar a letná terasa, kde si môžete vychutnať posedenie s výhľadom na okolitú prírodu. Varíme domácu kuchyňu. V prípade špecialnej stravy pre alergikov, vegetariánov, treba túto skutočnosť nahlásiť vopred.

Cenník stravovania.