ŠKOLSKÝ VÝLET - SÚSTREDENIE

Najlepšie školské výlety a sústredenia sú na Liptove !

Doprajte žiakom pár dní oddychu a zábavy, počas ktorých zabudnú na stres a školské povinnosti! Pomôžeme Vám zorganizovať nezabudnuteľný školský výlet na Liptove, z ktorého si odnesiete veľké množstvo zážitkov. Či už hľadáte perfektné miesto školského výletu pre Vašich školákov na konci školského roka alebo chcete dopriať priestor pre vybudovanie nového kolektívu  hneď po prvom Septembrovom zvonení, Penzión Limba je jednoznačná voľba číslo 1.

Už roky poskytujeme ubytovanie a profesionálny prístup pre pobyty veľkých skupín.  Počas uplynulých sezón sme ubytovali stovky spokojných žiakov základných škol, hostili sme školské výlety či tábory. Dovoľte nám ukázať, že nebudete výnimka !

Či už plánujete školský výlet pre materskú / základnú / strednú školu, školy v prírode, lyžiarsky / plavecký výcvik alebo športové sústredenie na Liptove, Penzión Limba Liptovský Ján je pre Vás ideálnym riešením. Penzión s kapacitou 64 lôžok je predurčený na skupinové pobyty.

Penzión Limba je situovaný v srdci lesa v obci Liptovský Ján, len pár kilometrov do Tatralandie, hôr, pamiatok a zaujímavostí Liptova.

Naštartujte školský autobus a vydajte sa na cestu zážitkov a oddychu.

Sezóna školských skupín je u nás celoročná.

 

Penzión ponúka ubytovanie

Počas celého roka je Vám k dispozícii až 68 lôžok v komfortnom penzióne, ktorý je ideálnym miestom pre Vaše skupinové pobyty.

Ubytujme Vás v izbách v tomto rozložení:
- päť 2-lôžkových izieb,
- osem 3-lôžkových izieb (+ jedna prístelka),
- štyri 4-lôžkové izby,
- dve 4-lôžkové rodinné izby s možnosťou dvoch prísteliek

Každá izba je vybavená manželskou posteľou, televízorom so satelitným príjmom a vlastnou kúpeľňou so sprchovacím kútom a toaletou. Niektoré izby sú navyše vybavené balkónom. Vo všetkých priestoroch penziónu je zabezpečené bezplatné a rýchle WiFi pripojenie na internet.

 

Orientačná cena skupinového pobytu

Cena ubytovania pri skupine 15 a viac osôb je od 15 EUR / osoba / noc. Cena nezahŕňa miestnu daň vo výške 1,5 EUR / osoba / noc.

Za každých 10 detí ma 1 dospelý pobyt zdarma.

Konkrétna cena sa vypočíta po odoslaní formulára nižšie.

Penzión disponuje reštauračnou časťou, ktorá ponúka všetkým školským výletom či sústredeniam možnosť stravovania podľa vlastného vopred dohodnutého menu výberu.

 

 

 

 

Deti do 14 rokov

 

 

 

 

 

Deti nad 14 rokov

Raňajky *

 

 

 

4,00 EUR

 

 

 

 

 

8,00 EUR

Obed *

 

 

 

4,00 EUR

 

 

 

 

 

8,00 EUR

Večera *

 

 

 

4.00 EUR

 

 

 

 

 

8,00 EUR


Nezáväzný dopyt pre skupinový pobyt

SKOLSKY VYLET

GDPR | Reklamačný poriadok | Informačná povinnosť prevádzkovateľa | VOP